В основу роботи методичного об’єднання кураторів груп закладено Концепцію національного виховання студентської молоді, яка є складовою частиною системи національного виховання громадянина України.

   Виховна робота в коледжі здійснюється за такими напрямами:

-     національно-патріотичне виховання;

-     інтелектуально-духовне;

-     громадянсько-правове;

-     моральне;

-     естетичне;

-     трудове.

   Головною метою виховання студентської молоді куратори груп вважають формування свідомого громадянина-патріота Української держави, представника української еліти, який має бути висококваліфікованим, конкурентоспроможним, ініціативним спеціалістом зі стійкими моральними і правовими засадами.

   До складу методичного об’єднання кураторів груп входить досвідчені педагоги, які у своїй роботі з молоддю пріоритетними якостями вважають національну гідність, громадянську відповідальність, духовність, милосердя, співчуття, любов до обраної професії.

   Робота методичного об’єднання здійснюється відповідно до плану роботи.

   На засіданні методичного об’єднання обговорюються проблеми навчально-виховної діяльності, над якими працює колектив коледжу.

   На засіданнях методичного об’єднання розглядаються такі питання:

-      Національно-патріотичне виховання як пріоритетний напрямок виховної роботи.

-      Удосконалення виховної роботи відповідно до Концепції національного виховання студентської молоді.

-      Вибір методів виховання як ефективного засобу формування загальнолюдських цінностей.

-      Формування здорового способу життя як основа виховної роботи у коледжі.

-      Основи профілактики вживання наркотичних речовин, алкоголю, тютюнопаління серед студентської молоді.

-      Роль куратора групи у формування духовного потенціалу студентської групи.

   Методичне об’єднання практикує використання різних форм: семінарів, конференцій, диспутів, круглих столів з метою обміну досвідом роботи з питань виховання студентської молоді.

   На засідання запрошуються представники адміністрації коледжу, психолог, юрист, представники студентського самоврядування.

   З метою підвищення успішності та запобігання правопорушень, покращення морально-психологічного клімату у студентських колективах, формування здорового способу життя проводяться спільні засідання кураторів груп, ради з профілактики правопорушень та органів студентського самоврядування.

   Кураторам груп надається методична допомога у плануванні виховної роботи, розробленні рекомендацій щодо формування студентського колективу, рекомендацій по проведенню батьківських зборів у новонабраних групах.

   У роботі зі студентською молоддю значна увага приділяється здоров’ю студентів і тому однією з проблем, над якою працюють викладачі коледжу, є формування здорового способу життя як основи виховання соціально-активного громадянина.